Hibrit Pırlanta Simulant Teknolojisi


*Bağımsız Laboratuvar Sonuçlarına göre: TOPHILLS Diamond Hybrid® gerçeğe en yakın elmas infüzyonudur.

SP3 karbon (elmas bağları) içermesi, EN BELİRGİN özelliğidir. Bu bağlar, bugüne dek üretilen hiçbir elmas infüzyonunda bulunmamaktadır.

Pırlanta

TOPHILLS Diamond Hybrid® suni bir taş değildir, daha ziyade insan yapımı aşılanmış amorf elmas olarak düşünülebilir. Okyanus incisi – Havuzda yetişen Kültür İncisi gibi. Yaradılış sırasında tohum dediğimiz çekirdek taş, minik elmas kristallerinden oluşan amorf bir elmasla sarılır ve katmanlanır. Daha sonra yoğun ısı ve basınç cihazına konur. Elektrik akımıyla gerçekleşen bu işlem, füzyon ile  tohumu üst katmanlara SP3 bağlarıyla taşır. Amorf katılar normalde gelişigüzel bir yapı gösterir. Bu gelişigüzel yapılan karbon bağlarıyla bağlandığında Sp3 elmas bağları düzenine geçer ve düzenli ışık kırılımı ile birebir elmas ışıltısını verir. Bu bağlar, aynı zamanda TOPHILLS Diamond Hybrid’e ; ‘Elmasa en yakın Dayanıklılık Derecesi’ de sağlar.

HİBRİT Pırlanta Simulantları, bugüne dek bilimsel olarak üretilmiş en uygun fiyatlı, en doğal güzelliğe sahip, elmas infüzyonudur!

Dış tabakasında laboratuvarda yetiştirilmiş elmas infüzyonuna sahip bir kristal çekirdekten inşa edilmiştir. Bu sebeple, bir elmas alternatifinde görebileceğiniz en gerçekçi, en doğal parlaklığa ve ‘karat başına 350$’ gibi basit bir fiyat hesaplamasına sahiptir.

Tüm ürünler 5 yıl garantilidir.

Hibrit Pırlantalar, D'den H'ye kadar renk aralığında ve IF (Internally Flawless) berraklığı garanti eden doğal bir elmas güzelliği sağlar. Pembe, sarı, mavi elmas renklerinde;  ve tüm elmas kesimlerinde üretmek de mümkündür. Bu özellikleri sebebiyle TOPHILLS Diamond Hybrid, evlilik yüzüğü; tektaş, beştaş alyans gibi uzun ömürlü kullanım gerektiren modellerde tüketiciye uygun maliyetle maksimum fayda sağlar.

Tüm TOPHILLS Diamond Hybrid Ürünleri, 14K Altın ve 18K Altın Montürler kullanılarak  kusursuz işçilikle üretilmiştir.

Pırlanta

 Hayalinizdeki  her mücevher tasarımı hakkında tasarım ekibimizden  destek alabilir,. Sizin  için en doğru mücevher seçimini yapabilirsiniz.

Kişiye özel üretimler için detaylı bilgi için ; 0212 284 62 27 veya 0530 0383000 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

HİBRİT PIRLANTA TERCİH ETMENİZ İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR!

 Diamond Hybrid'in en iyisi olduğuna gözlerinizle tanık olmanız için sizleri Showroom'umuza bekliyoruz.

Dilerseniz gerçeği gözlerinizle görerek alın, dilerseniz de dünyanın her noktasına UPS ile ve 15 gün içinde iade garantisiyle siparişinizi verin.