Hibrit Pırlanta Simulant Teknolojisi


HİBRİT Pırlanta Simulantları, bugüne dek üretilmiş en uygun fiyatlı, en doğal güzelliğe sahip ve bilimsel olarak gelişmiş, elmas infüzyonlu simulanttır!
Dış tabakasında laboratuvarda yetiştirilmiş elmas infüzyonuna sahip bir kristal çekirdekten inşa edilen Hibrit Pırlanta, bir elmas alternatifinde görebileceğiniz en gerçekçi, en doğal parlaklığa ve karat başına 300$ kadar basit bir fiyat hesaplamasına sahiptir.
 
Hibrit Pırlantalar, D'den G'ye kadar renk aralığında ve VVS1'den VS2'ye kadar berraklığı garanti eden doğal bir elmas güzelliği sağlar. Ayrıca çok çeşitli şekillerde ve karat boyutlarında üretmek de mümkündür. Bu özellikleri sebebiyle Pırlanta Hibritleri, evlilik yüzüğü; tektaş, beştaş ve tamtur alyans vb. olarak kullanımda çeşitlilik ve mükemmellik sağlar.
HİBRİT PIRLANTA TERCİH ETMENİZ İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR!
 
Diamond Hybrid'in en iyisi olduğuna gözlerinizle tanık olmanız için sizleri Showroom'umuza bekliyoruz.
Dilerseniz gerçeği gözlerinizle görerek alın, dilerseniz de dünyanın her noktasına UPS ile ve 15 gün içinde iade garantisiyle siparişinizi verin.
-
 
FİYAT AVANTAJI
Hibrit Pırlanta Simulantları, madenlerden elde edilmiş elmasların ortalamada sadece %3'ü maliyetindedir. 
Büyüklüğü her ne olursa olsun, karat başına 300 USD olarak fiyatlandırılır.
 ELMAS İNFÜZYON ÖZELLİĞİ / SP3 HİBRİTLEŞMESİ
8,7 sertlik derecesine sahip Hibrit Pırlanta Simulantlarında laboratuvar ortamında yetiştirilen elmas infüzyonlu dış katman üzerinde, SP3 karbon bağları bulunur.Bu, hibritlerin dayanıklı ve doğal elmas görüntüsünde
olmasını sağlar.
DOĞAL ELMAS GÜZELLİĞİ
Topraktan yapılmış bir elmasın tüm güzelliği...
VVS1'den VVS2'ye kadar netlik, D'den G rengine kadar çeşitlendirilir ve  Mükemmel Kesime (3*Excellent) sahiptir.
 MAKSİMUM TOPRAK TASARRUFU
Madenlerden çıkartılmış her 1 karatlık elmas tercihinde, yeryüzünde 150.000 ton toprak minerali yok oluyor.Hibrit Pırlantaları bu yokedilişe tercih ederek, evrene ve geleceğe her daim katkıda bulunmuş oluyoruz.
 OLUŞUM SÜRECİ
Hibrit Pırlantalar, yoğun ısı ve basınçlı ortamda laboratuvarda oluşturulan elmas kristallerininin SP3 hibritleşmesi ile moleküler düzeyde üretilen kristal çekirdeğin dış katmanlarına bağlanmasıyla oluşturulur.
Bitmiş ürün, yıpranmayan bir kristal çekirdeğe ve çekirdekten asla ayrılmayacak laboratuvarda oluşturulmuş bir elmasın dış tabakasına sahip olan bir 'infüzyon' simulantını oluşturur.
  MÜCEVHER DAYANIKLILIĞI
Hibrit Pırlanta Simulantları; Safir, Zümrüt veya Yakut gibi değerli mücevherlerle aynı 8.7 sertliğe sahiptir ve aynı özenle muhafaza edilmelidir. 
KULLANIM ŞEKLİ
Hibrit Pırlanta; demlenmiş dış elmas tabakası sayesinde, günlük kullanımlarda sabun, losyon ve/veya güzellik ürünlerinin kullanımından yağları emmez. Laboratuvarda yaratılan elmastan oluşan dış katman, tıpkı doğal bir elmas gibi gözeneksizdir, bu nedenle asla parlaklığını kaybetmeyecek veya renk değişimine uğramayacaktır.
TEKNOLOJİK DOĞRULAMA 
Daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için her Hibrit Pırlanta, Elmas değerlendirmesinde dünyaca ünlü bir gemoloji birliği olan AGS’den bir kimlik kartı ile birlikte gelir.Oluşumunun teknolojik açıklaması ile Diamond Hybrid'in laboratuvarda oluşturulan bir elmas infüzyonu olduğunu doğrular.
1. ÖN YÜZ; Ürün Kimlik Kartı, Hibrit Pırlantanın ve (varsa) kullanılan diğer taşların kesim, netlik, renk ve karat boyutunu gösterecektir.Sınıflandırma kartı ayrıca mücevherinizi oluşturmak için kullanılan değerli madeni de tanımlayacaktır.
2.ARKA YÜZ; İkinci kısım ise teknolojiyi doğrular.
Hibrit Pırlantanın laboratuvarda yaratılan elmasın demlenmiş bir dış tabakasına sahip olduğunu belirtir.
HİBRİT PIRLANTA GARANTİ ŞARTLARI
 Garanti şartları, yapmış olduğumuz anketlerle Mücevher Tüketicilerinin talepleri doğrultusunda oluşturulmuştur, bu yüzden HIBRIT KALKANI dediğimiz Ürün Garanti Programı ile müşterilerimizi korumakta garantinin bir adım ötesine geçiyoruz. 
Tüm bu özellikleri ve ÜCRETSİZ GARANTİ Avantajı ile Hibrit Pırlanta Simulantları, mevcut en güzel ve en ekonomik elmas alternatifi haline gelmektedir.
Hayalinizdeki tasarımlar, artık HIBRIT TEKNOLOJİSİ ile gerçekten bile öte haz yaşatıyor.
-