Renklere Göre Taşlar

Pırlanta Beyazı 3C  efektli pırlantamız renk ölçeğinde D den H e kadar olan aralıkta yer almaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz, VVS ve IF temizliğinde üretilmektedir.
Yakut Fransız kimyacı Auguste Verneuil sentetik yakutu ilk üreten bilim adamıdır. AAA kalitesinde laboratuarda üretilmiş yakutlarımız  olması gereken doğal yakut rengindeki güvercin kanı kırmızısı  tonunda üretilmektedir.
Safir  Yakut üretiminde kullanılan Flame Fusion metoduyla zifir katılarak lacivert renk verilen taşa farklı kesimler uygulanarak sentetik safir elde edilir. TOPHILLS laboratuar safirleri doğal safirden hiçbir efektte farklılık göstermemektedir.
Sarı Pırlanta Saratılarak elde edilen bu sarı pırlantalar, diğer sentetik pırlantalarla aynı yöntemlerle yüzde yüz pırlanta efektinde üretilmektedir...
Pembe Pırlanta Doğada en az rastlanan ve en büyük değere sahip olan pırlanta pembe pırlantadır. Bu taşa elmasının kalbi de denir. Ancak ortaya çıkartılması için yüzlerce yılda oluştuğu yer altının çok ciddi bir tahribata uğratılması gerekmektedir. TOPHILLS,  yüzde yüz pembe pırlanta efektini 3C metoduyla  üreterek doğanın kalbini kazanır.
   Zümrüt Yakut ve Safirde kullanılan flame fussion metoduyla  okyanus yeşili renk verilerek farklı kesimler uygulanmasıyla sentetik zümrüt elde  edilir. .