Kargo ve İade

TOPHILLS sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde %100 Müşteri Memnuniyeti ve %100 Ürün İade garantisiyle her zaman güvence altındasınız. 

Herhangi bir nedenle sitemizden satın aldığınız her ürünü, kullanılmamış ve eksiksiz olmak şartıyla, 10 gün içerisinde kargo  bedelsiz, tarafımıza iade olarak gönderebilirsiniz.

Değişim, ölçü değişimi veya iade talepleriniz için PH:  009 0530 0 383 000 ; 009 0212 284 62 27  veya info@tophills.com.tr  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 Adım 1: İadenizi gerçekleştirin 

 Satın aldığım ürünü ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

 Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre tophills.com.tr  üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 10 gündür. Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza 3 gün içerisinde iade edilmektedir

 Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımız da bilinmelidir.

 İadeler, yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilebilmektedir. Dolayısıyla kendi satın aldığınız bir ürün için iade talebinde bulunduğunuzdan emin olmalısınız.

 Adım 2: Ürünün orijinal paketi 

 Satın aldığınız ve iade etmek istediğinizin ürün, orijinal mücevher kutusu ya da paketini,  teslim aldığınız şekliyle, sertifikasıyla,  orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iade  kabul edilebilmektedir. Aksi halde, deforme olmuş kutu ve ürün hiçbir şekilde iade kabul edilmemektedir.

 Adım 3: İade kargonuzun alınması 

 İade etmek istediğiniz ürünü,  mutlaka, orijinal kutusunun içerisinde, ürün sertifikası ile birlikte teslim etmeniz gerekmektedir.

 İADE ADRESİMİZ; 

HARBİYE MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. 38/4 Nişantaşı-ŞİŞLİ - İSTANBUL/TR

 İade talebinizi Müşteri Hizmetleri hattımıza veya info@tophills.com.tr e-posta yoluyla da bildirebilirsiniz.

 Tophills; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı 3 iş günü içerisinde iade eder. Renk veya ölçü değişimi talebinizde ise, renk ya da ölçü değişikliğini yaparak, yine hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan size ürününüzü gönderilmektedir. İnceleme süresi max 3 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilmektedir.