Kargo ve İade


Tophills.com.tr’den yaptığınız alışverişte , değişim ya da ürün  iadesi seçeneklerinden biriyle bize ürün iadesi yapabilirsiniz. Ürün iadelerinde, KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR.

Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmadıysanız, bize 7/24 Müşteri Hizmetleri Hattımız olan TR +90 530 038 30 00 ; 0212 284 62 27  veya info@tophills.com.tr adresinden  ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Üstüste 2 DEFADAN FAZLA ÜRÜN ALIP İADE YAPAN KULLANICILAR, İyiniyet İhlali sebebiyle Hukuken, SPAM Kullanıcı olarak sistem tarafından işaretlenmekte, siparişleri kendilerine gönderilmemekte ve sonraki alışverişlerinde belirli bir süre sitemizin sistemi tarafından siparişleri engellenmektedir ! 

 Adım 1: İadenizi gerçekleştirin 

 Satın aldığım ürünü ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

 Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre tophills.com.tr  üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 10 gündür. Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza 3 iş günü içerisinde geri ödenmektedir.

 Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımız da bilinmelidir.

 İadeler, yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilebilmektedir. Dolayısıyla kendi satın aldığınız bir ürün için iade talebinde bulunduğunuzdan emin olmalısınız.

 Adım 2: Ürünün orijinal paketi 

 Satın aldığınız ve iade etmek istediğinizin ürün, orijinal mücevher kutusu ya da paketini,  teslim aldığınız şekliyle, sertifikasıyla,  orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iade  kabul edilebilmektedir. Aksi halde yıpranmış kutu , deforme olmuş paket ve ürün hiçbir şekilde iade kabul edilmemekte ve tarafınıza tekrar gönderilmektedir.

 Adım3: İade kargonuzun alınması 

 İade etmek istediğiniz ürünü,  mutlaka, orijinal kutusunun içerisinde, ürün sertifikası ve tamir kartlarıyla birlikte teslim etmeniz gerekmektedir.

 İADE ADRESİMİZ ; 

HARBİYE MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. 38/4 Nişantaşı-ŞİŞLİ - İSTANBUL/TURKEY

 İade talebinizi Müşteri Hizmetleri hattımıza veya info@tophills.com.tr e-posta yoluyla da bildirebilirsiniz.

 Tophills; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı 3 iş günü içerisinde iade eder ya da istediğiniz renk ya da numara değişikliğini yaparak, yine hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan size geri göndermektedir. Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleştirmektedir. İnceleme süresi max 15 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilmektedir.