Hakkımızda

2011 yılında Çevresel duyarlılık temelleriyle attığımız her adımda daima, açıklanamayanın gerçekliğine ve taşların sağduyusuna inandık. Plato’ya göre ‘Gerçeklik fikirlerin dünyasına aittir.’ Beden de ruha aittir ve en önemli görevi de; soyut gerçekliği gözle görülür gerçekliğe çevirmektir. Yakın zamana kadar Afrika, Hindistan gibi bölgelerde elmas yataklarında gerek insan gerekse doğa sömürgeciliği hakimdi.

Oysaki günümüzde NANO teknoloji ile bu tahribata gerek kalmadan, Laboratuvarda gemologlar tarafından üretilen  Laboratuvar Pırlantası ve Pırlanta Hibrit Teknolojisi gerçeği var. Biz TOPHILLS olarak değerlerimizi, insana ve doğaya duyduğumuz saygıyla şekillendirerek mücevher sektöründe farkındalık yaratan yüksek kaliteli ve sonuç odaklı ürünler tasarladık. Ve en iyiyi bulana kadar uzun süren AR-GE çalışmaları yaptık. Gemoloji bilimini, doğanın kalbine dokunmadan teknoloji ile harmanlayarak insan ve doğa için fayda maksimizasyonunu sağlayan taşları formülize ettik. Karbon içeren bu formülleri, mücevher kullanıcısı için gerekli tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandık. Formüllerde pırlanta görüntü ve kullanım özelliklerini elde etmek için ihtiyaç duyulan karbon miktarlarını adil bir biçimde kullandık.

‘İnsan ve Doğa dostu mücevherlerimizle çıktığımız bu serüvendeki en büyük amacımız; her kadının hayalindeki ışıltıya ulaşabilmesini sağlamaktır. 'TOPHILLS mücevherleri tüm bu özelikleriyle; iyi ruh, yaratıcı zeka ve insani değerlerin bilgeliği ile farkındalık yaratan tasarımlarını sizlerle buluşturuyor.