Pırlanta Hibrit Teknolojisi

*Bağımsız Laboratuvar Sonuçlarına göre: TOPHILLS Diamond Hybrid® en gelişmiş elmas infüzyonudur.

SP3 karbon (elmas bağları) içermesi, EN BELİRGİN özelliğidir. Bu bağlar, bugüne dek üretilen hiçbir elmas infüzyonunda bulunmamaktadır.

TOPHILLS Diamond Hybrid® suni bir taş değildir, daha ziyade insan yapımı aşılanmış amorf elmas olarak düşünülebilir. Okyanus incisi – Havuzda yetişen Kültür İncisi gibi. Yaradılış sırasında tohum dediğimiz çekirdek taş, minik elmas kristallerinden oluşan amorf bir elmasla sarılır ve katmanlanır. Daha sonra yoğun ısı ve basınç cihazına konur. Bu işlemde, füzyon ile  tohum üst katmanlara SP3 bağlarıyla taşınır. Amorf katılar normalde gelişigüzel bir yapı gösterir. Bu gelişigüzel yapılar, karbon bağlarıyla bağlandığında Sp3 elmas bağları düzenine geçer ve düzenli ışık kırılımı ile birebir elmas ışıltısını verir. Bu bağlar, aynı zamanda TOPHILLS Diamond Hybrid’e ; ‘Elmasa en yakın Dayanıklılık Derecesini sağlar.

Tophills Diamond Hybrid patentli bir üretimdir.

Pırlanta Hibritler D'den H 'ye kadar renk aralığında ve IF (Internally Flawless) - VVS berraklığını garanti eden doğal bir elmas güzelliği sağlar. Tüm elmas kesimlerinde mevcuttur. Tophills Diamond Hybrid aynı zamanda safir, zümrüt, yakut ve diğer tüm renkli pırlanta renklerinde de hibrit teknolojisiyle üretilebilmektedir. Bu özellikleri sebebiyle TOPHILLS Diamond Hybrid, evlilik yüzüğü; tektaş, beştaş alyans gibi uzun ömürlü kullanım gerektiren tüm modellerde Mücevher tüketicisine minimum maliyetle maksimum fayda sağlar.

Tüm TOPHILLS Diamond Hybrid Ürünleri, 14K Altın ve 18K Altın Montürler kullanılarak  kusursuz işçilikle üretilmiştir.

 Hayalinizdeki  her mücevher tasarımı hakkında tasarım ekibimizden  destek alabilir,. Sizin  için en doğru mücevher seçimini yapabilirsiniz.

Kişiye özel üretimler için detaylı bilgi için ; 090212 284 62 27 veya 0090530 0383000 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

PIRLANTA HİBRİT TERCİH ETMENİZ İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR!

 Diamond Hybrid'in en iyisi olduğuna gözlerinizle tanık olmanız için sizleri Showroom'umuza bekliyoruz.